Mlađe kadetkinje

RANG LISTA MLADJIH KADETKINJA 2017 / 2018
  RANG LISTA MLADJIH KADETKINJA STSCG 2017/18     
Prezime i ImeKlubDPŠTOP 12LIGAUKUPNOLigaukupno
Bod20%PlasBodPlasBodBodBodBodBod
1Bajović AndreaBudim4709412001180848215497
2Ostojić MartinaBudim202402160215083626368
3Milošević SuzanaBudim21242313031252976303
4Kastratović NadjaIvangrad2945951004110427312285
5Čukić MilicaIvangrad2274551006952242242
6Perović Jana Budućnost241489707902210210
7Vračar KsenijaBudućnost7014510010751899198
8Praščević KsenijaBudimlja282563130186186
9Kastratović LjubicaIvangrad5100885185185
10Šebek KristnaBudućnost70149709801649173
11Dašić SaškaIvangrad70145100211612128
12Šuković Ivona9707070
13Bućković VasilijaBudim145292929
14Bajović AnjaGorštak00
15Jovanović KatarinaGorštak00
16Raičević IvonaSpin33
17Cerović MionaSpin33
18Vujović AnastasijaBudim33
19Spahić ZajnaJedinstvo99
20Spahić AjnaJedinstvo99
RANG LISTA MLADJIH KADETKINJA 2018 / 2019
 Prezime i ImeKlubPrenešeni bodovi DPŠ TOP 12 LIGAUKUPNO
Bod0.2PlasBodPlasBodBodBod
1Ostojić MartinaBudim36873.61180253.6
2Bajović AndreaBudim49799.42150249.4
3Milošević SuzanaBudim30360.63125185.6
4Perović Jana Budućnost210424110152
5Šebek KristnaBudućnost17334.6695129.6
6Dašić SaškaIvangrad12825.65100125.6
7Vujović AnastasijaBudim30.679090.6
8Spahić AjnaJedinstvo91.888586.8
9Cerović MionaSpin30.698080.6
10Spahić ZanaJedinstvo91.8107576.8
11Raičević IvonaSpin30.6117070.6
12Bajović AnjaGorštak00126565
13Vlahović DunjaGorštak00136060
14Kastratović NadjaIvangrad2855757
15Ranić DraganaBudim00145555
16Dević AndreaIvangrad00155050
17Jovanović KatarinaGorštak00164545
18Vračar KsenijaBudućnost19839.639.6
19Šuković IvonaJedinstvo701414